Jdi na obsah Jdi na menu
 

Marlenčiny Distančky III., 22.-23.6.2013

24. 6. 2013

Víkend v Lysé nad Labem byl skvělý. Atmosféra díky lidem báječná a nakonec jsme skončili s Apollem i na bedně. 

V sobotu proběhly 2 kola v Super Mini Distance. Obě kola dopadla podle mě fantasticky a skončili jsme celkově na úžasném 5. místě!

 

1. kolo 18 bodů

2. kolo 21 bodů

celkem 39 bodů

 

 Ten večer jsme si s Michalem zahráli i poprvé Kanjam. Můj první dojem, když jsem to viděl o týden dřív na závodech v Petrovicích byl, že je to nezáživná hra  ... pinkat frisbee do "popelnice", co na tom může být tak zábavného? Veřte mi, že hodně (: Chytlo nás to hned od prvního hodu a že jsme měli jen obyčejné kýble místo kanjamových... to nikomu nevadilo ((: Zprvu jsme poráželi všechny ostatní teamy a dostali jsme se až do finále. Nakonec jsme skončily na 4. místě. O umístění ani tak nešlo, hlavně šlo o zábavu. 

 V neděli pak probíhal Quadruped žen. V kvalifikačním hodou jsem se moc nepředvedla, ale o to tam ani nejde (: Ve své skupině jsem nepostoupila, protože Apollo, ta moje trubka, prostě nechce na disk čekat a moje krásné dlouhé hody mu zřejmě asi nevyhovovaly ... ale nakonec jsme se do finale prokousali přes poslední šanci. Při finále začal foukat docela šílený vítr, takže se z mé strany žádné úchvatné výkony nekonaly. Skončili jsme na moc pěkném 3. místě!!! Nejdelší hod chycený psem byl 48 metrů, tedy o metr dál než posledně. Apollo byl moc šikovný a snažil se. 

Víkend byl prostě bezva a ještě jednou děkuju pořadatelům a všem, kdo tam byli!!!

 

Fotečky z víkendu ZDE

 

 

p1280401.jpg