Jdi na obsah Jdi na menu
 

TÁBOR DOGFRISBEE & AGILITY - 12. - 18. 8. 2012

20. 8. 2013

Celý minulý týden jsme strávili na dogfrisbee táboře v obci Olbramkostel, kousek od Znojma, pod vedením Lucky Schönové. Parta lidí se sešla skoro stejná jako minulý rok a poznali jsme i pár nových lidí.

Změny byly dvě. Z předchozího roku jsme se poučili a nestravovali se v místní restauraci a pak, že jsem Apolla přihlásila pouze na dogfrisbee, agility jsme vypustili. Apolla baví disky víc než překážky ... a mě vlastně taky (: 

Zaměřili jsme se hlavně na freestyle, Lucka mi pomáhala doladit jednotlivé prvky sestavy a teď už je pouze na mě, abych to nějak dala dohromady, aby to dávalo smysl a nějak to vypadalo. 

Suprově jsme si to všichni tři užili, počasí nám vyšlo, zábavy bylo víc něž dost a přežila jsem i obávanou stezku odvahy. Dokonce jsme se dozvěděli, že loni byla stezka odvahy taky, ale nejspíš jsme jí s Michalem prochrápali na chatce ... ale když jsem slyšela, co všechno se na stezce loni objevilo, byla jsem tomu vlastně ráda (: Kdyby na mě ze stromu spadnul oběšenec, asi bych se po******. 

Ve čtvrtek, kdy byl pro psy odpočinkový den, se konal turnaj v kanjamu. Náš N.K.N.N. team zase jednou zabodoval na plné čáře a neprohráli jsme jediný zápas, ikdyž jsme už párkrát měli namále. Z 11 teamů jsme skončili na prvním místě. 

Ke konci týdne jsme cvičili Super Mini a Quadruped. Konečně jsem zjistila, jakou technikou házet a doufám, že po pilném tréninku to dohodím alespoň o pár metrů dál ... to vše se ukáže v září na M ČR. 

Takže teď už jen spojit to, co mi ukázal Shaun Hirai na klinik semináři a to, co jsem se naučila v Olbramkostelu a úspěchy jsou na dosah. 

 

Moje fotky ZDE

Fotky od Lubomíra Vičana ZDE

 

img_7097.jpg

Foto: Lubomír Vičan