Jdi na obsah Jdi na menu
 

Závody dogfrisbee - K9 DiscDog Distance, Nové Strašecí, 26.5.2013

27. 5. 2013

Poslední víkend v květnu byl náročný. V sobotu výstava v Litoměřicích, v neděli dogfrisbee závody. Ale obojí jsme - dle mého skromného názoru - zvládli skvěle!

I když celý den pršelo, foukal vítr a zima zalézala pod bundy, závodilo 33 teamů. Závodilo se v Dogdartbee a SuperMini Distance.

Byly to s Apollem naše první závody, proto jsem byla ráda, že se konaly "za rohem" v Novém Strašecí. Okoukli jsme jak se co dělá a zjistila jsem, že mě čeká spousta tvrdé práce, tréninku a času stráveného s frisbíčkem.

Jelikož Apollo den předtím ani nebyl na delší vycházce a netrénovali jsme, aby se na frisbee víc těšil, byl nadupaný energií a při DDB řádil jak motorová myš - během jednoho hodu skočil po disku třeba i 3x (viz video). Nahráli jsme  30, 10 a 30 bodu, celkem tedy 70 bodů.

V prvním kole SuperMini jsme měli 8,5 bodů (vím, že bych se na to neměla vymlouvat, ale když jsme přišli na hřiště, zrovna začal foukat šílený vítr) a v druhém 13 bodů. Na konec jsme obsadili krásné 16. místo z 33 s celkovým počtem 21,5 bodu.

 

Fotky a videa ZDE